nagrobki oborniki
Menu nagrobki oborniki

Texte alternatif

O firmie

Nasz zakład specjalizuje się w cięciu, obróbce, produkcji, sprzedaży i montażu nagrobków z napisami na gotowo z kamienia naturalnego granitu pochodzącego z terenu całego świata, którego charakterystyka to trwałość i niezniszczalność.
Firma nasza powstała w 1947 r. i jest kontynuacją tradycji rodzinnych. Przez te wszystkie lata zdobyte doświadczenie oraz stała kadra mistrzów kamieniarstwa pomagają w wykonaniiu na najwyższym poziomie naszych produktów w kraju jak i zagranicą.
Ze względu na nowoczesny i ciągle odnawiamy park maszynowy oferujemy każdy wzór nagrobka (nie ograniczamy się ilością wzorów) oraz zapewniamy bogatą gamę kolorystyczną granitów.

Realizujemy zlecenia od osób indywidualnych, ale też od firm i przedsiębiorstw gdzie mozemy wykonać pomnik (posiadamy własną pracownię kamieniarską) lub całe kwatery nagrobków.
Wszystkie zamówienia realizujemy indywidualnie mając na celu uwzględnienie Państwa oczekiwań oraz możliwości finansowych.
Charakterystyka produktu jakim jest nagrobek, miejsce jego przeznaczenia i wrażliwość, jak i estetyka sprawia że naszą dewizą jest profesjonalizm, a nadrzędnym celem zadowolenie klienta. Jednak aby się przekonać o atrakcyjności naszej oferty zapraszamy do naszego salonu firmowego gdzie wielkość ekspozycji, różnorodność wzorów oraz fachowa pomoc naszych doradców, a także konkurencyjne ceny zadowolą wszystkich zainteresowanych.


 
 
nagrobki oborniki Telefon
nagrobki oborniki Mapa
nagrobki oborniki